Z internetów

0
0
Według wielu ekspertów SEO, domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki danych. Według nich, przecieki nie zawierają tajemnic algorytmu rankingu, są pięć lat stare i nie pokazują niczego nowego. Niemniej jednak, nie wszyscy zgadzają się z tą opinią, gdyż eksperci SEO zwykle nie potrafią się zgodzić na żadne konkretne stanowisko. Były pracownik Google, Pedro Dias, w jednym ze swoich tweetów wyraził swoje zadowolenie z udostępnionych danych, przy jednoczesnym ostrożnym podejściu do ich interpretacji. W każdym razie, ważne jest zachowanie zdrowej krytyczności i otwartości na różne możliwości.

Przejdź na stronę bloga "Search Engine Journal Blog", aby zapoznać się z pełnym tekstem i dowiedzieć się więcej na ten temat.
Komentarze (1) do "Domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki"
Szur (Gość)
29 dni temu

Ciekawe wieści! Choć domniemane wycieki danych Google nie zawierają żadnych tajemnic algorytmu i są pięć lat stare, warto zachować zdrowy sceptycyzm. Ciekawa jest także opinia Pedro Diasa, który mimo zadowolenia z udostępnionych informacji, podchodzi do nich ostrożnie.

   Odpowiedz

Zainteresuje Cię też:

Google renderuje nawet całe strony oparte na JavaScript

Opublikowano 16-07-2024 07:19:23
Według najnowszego odcinka podcastu "Search Off The Record" od Google, Zoe Clifford z zespołu renderingu dołączyła do Martina Splita i Johna Muellera z Search Relations, aby omówić, jak Google obsługu [...]
Czytaj całość 0 0 0

YouTube poszerza narzędzia dla Shorts,

Opublikowano 16-07-2024 07:18:15
YouTube poszerza narzędzia dla Shorts, aby umożliwić tworzenie treści dla większej liczby użytkowników. W trzeciej części "Release Notes" pojawiają się nowe funkcje, w tym Auto Layout, Text-to-Speech [...]
Czytaj całość 0 0 0