Z internetów

0
0

Według najnowszych badań, personalizacja stała się nieodzownym elementem strategii marketingowych. Firmy muszą znaleźć nowe sposoby maksymalnego wykorzystania każdego kontaktu z odwiedzającymi stronę internetową, ze względu na spadek ruchu z wyszukiwarek i likwidację plików cookies. Klienci oczekują spersonalizowanych doświadczeń, takich jakie otrzymują na mediach społecznościowych. Warto inwestować w personalizację, aby zwiększyć zaangażowanie, lojalność i wzrost przychodów.

Z artykułu dowiadujemy się, że dwa główne czynniki, które sprawiają, że personalizacja jest istotna dla strategii marketingowych, to spadek klikalności z wyszukiwania organicznego i planowana likwidacja plików cookies. Aby konsekwentnie dostarczać spersonalizowane doświadczenia, firmy powinny skupić się na gromadzeniu pierwszoosobowych danych i tworzeniu spójnego widoku klienta. Google stawia na personalizację w swojej wyszukiwarce, a konsumenci coraz bardziej oczekują dopasowanych interakcji na każdym dotyku. Aby dokonać personalizacji, niezbędne jest połączenie platformy danych o klientach z CRM i CMS.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym artykułem, aby dowiedzieć się więcej o fundamentalnych filarach skutecznej personalizacji i sposobach, w jakie marki zwiększają konwersje dzięki personalizacji opartej na lokalizacji, zachowaniu i danych klienta.

Komentarze (0) do "Personalizacja stała się nieodzownym elementem strategii marketingowych"

Zainteresuje Cię też:

Google Ads coraz częściej miesza się teraz z organicznymi wynikami wyszukiwania.

Opublikowano 17-06-2024 06:52:19
Google Ads coraz częściej miesza się teraz z organicznymi wynikami wyszukiwania. Gigant z Mountain View wprowadził zmianę, polegającą na wyświetlaniu płatnych reklam wśród naturalnych wyników wyszukiw [...]
Czytaj całość 0 0 0

Domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki

Opublikowano 17-06-2024 06:52:07
Według wielu ekspertów SEO, domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki danych. Według nich, przecieki nie zawierają tajemnic algorytmu rankingu, są pięć lat stare i n [...]
Czytaj całość 0 0 0