Z internetów

1
0

OpenAI opublikowało odpowiedź na pozew The New York Times, zarzucając gazecie używanie manipulacyjnych technik, które skłoniły ChatGPT do regurgitacji długich fragmentów tekstu. Twierdzą, że pozew jest oparty na niewłaściwym użyciu ChatGPT w celu "wybiórczego" prezentowania przykładów do procesu sądowego.

The New York Times wniósł pozew przeciwko OpenAI (i Microsoftowi) o naruszenie praw autorskich, zarzucając, że ChatGPT "cytuje treść Timesa dosłownie".

Zapraszamy do przeczytania pełnego artykułu na blogu "Search Engine Journal Blog" i zapoznania się z wszystkimi szczegółami sprawy.

Komentarze (1) do "OpenAI odpowiada na pozew The New York Times"
Bartek (Gość)
53 dni temu

Nie słyszałem o tej sprawie, muszę poszukać więcej informacji na ten temat, to może być ciekawe.

   Odpowiedz

Zainteresuje Cię też:

27 Pomysłów na ChatGPT dla Blogerów w 2024 roku

Opublikowano 26-02-2024 08:07:48
ChatGPT tworzy świetne treści blogowe... ale tylko jeśli masz odpowiednie pomysły, aby uzyskać dobre wyniki. Oto lista najlepszych promptów ChatGPT dla blogerów, wraz z praktycznymi wskazówkami, jak t [...]
Czytaj całość 0 0 0

Wyszukiwarka OpenAI - plany stworzenia nowej wyszukiwarki internetowej

Opublikowano 20-02-2024 19:09:00
Krótka informacja dotycząca OpenAI i ich planów stworzenia własnej wyszukiwarki internetowej, mającej konkurować z Google. Według doniesień, w raporcie opublikowanym na stronie The Information, OpenAI [...]
Czytaj całość 0 0 0