Z internetów

0
0
Google Search Console udostępniło aktualizację zabezpieczeń dotyczącą zarządzania uprawnieniami użytkowników, w ramach której lepiej można zarządzać tokenami własności. Tokeny własności są używane do weryfikacji witryny w Search Console, Merchant Center i innych produktach Google, a czasami osoby, które miały dostęp do Twoich profili w przeszłości, już nie powinny. Aktualizacja ta ułatwia zarządzanie takim dostępem i usuwanie niepotrzebnych tokenów i uprawnień. Google zaleca sprawdzenie swoich tokenów i usunięcie tych, którzy nie powinni mieć dostępu.

Zapoznaj się z tekstem, aby dowiedzieć się, jak zarządzać tokenami własności w Google Search Console i zapewnić odpowiednie zabezpieczenia danych.
Komentarze (0) do "Google Search Console udostępniło aktualizację zabezpieczeń dotyczącą zarządzania uprawnieniami użytkowników"

Zainteresuje Cię też:

Google March 2024 Update - sporo namieszało w SERPach

Opublikowano 18-05-2024 09:12:23
Według informacji opublikowanych na blogu "Glenn Gabe", firma Google przeprowadziła jedno z największych i najbardziej skomplikowanych aktualizacji w marcu 2024 roku. Aktualizacja trwała 45 dni, dotkn [...]
Czytaj całość 0 0 0

Wysokiej jakości SEO - coraz większe zapotrzebowanie

Opublikowano 18-05-2024 09:11:09
Według artykułu opublikowanego na blogu "Search Engine Journal Blog", rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości SEO jest coraz bardziej widoczne. Marki, które właściwie wykonują strategię organiczną [...]
Czytaj całość 0 0 0