Z internetów

0
0

Google planuje automatyczne wstrzymywanie słów kluczowych o niskiej aktywności w kampaniach reklamowych. Firma wysyła e-maile do reklamodawców, informując ich o tej zmianie. Według wiadomości, pozytywne słowa kluczowe w kampaniach reklamowych na stronach wyszukiwania będą uważane za o niskiej aktywności, jeśli przez ponad rok nie wygenerują żadnych odsłon. Zmiana ta ma pomóc reklamodawcom skupić się na cennych słowach kluczowych, zamiast zapychać swoje konta niewydajnymi słowami kluczowymi.

Zastosowanie tego automatycznego wstrzymywania słów kluczowych o niskiej aktywności ma na celu uporządkowanie kont reklamodawców i zachęcenie do skoncentrowania się na słowach kluczowych o wysokiej wydajności. Reklamodawcy mają możliwość wyłączenia automatycznego wstrzymywania słów kluczowych, ale Google zaleca tylko wznawianie tych słów kluczowych, które mają szansę na generowanie odsłon w nadchodzących tygodniach.

Komentarze (0) do "Google planuje automatyczne wstrzymywanie słów kluczowych o niskiej aktywności w kampaniach reklamowych"

Zainteresuje Cię też:

Google Ads coraz częściej miesza się teraz z organicznymi wynikami wyszukiwania.

Opublikowano 17-06-2024 06:52:19
Google Ads coraz częściej miesza się teraz z organicznymi wynikami wyszukiwania. Gigant z Mountain View wprowadził zmianę, polegającą na wyświetlaniu płatnych reklam wśród naturalnych wyników wyszukiw [...]
Czytaj całość 0 0 0

Domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki

Opublikowano 17-06-2024 06:52:07
Według wielu ekspertów SEO, domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki danych. Według nich, przecieki nie zawierają tajemnic algorytmu rankingu, są pięć lat stare i n [...]
Czytaj całość 0 0 0