Z internetów

3
1

Najpopularniejsze forum traktujące o SEO (forum PiO) od końca roku aż do dziś było niedostępne. To kilkanaście dni niebytu... ale w końcu forum zostało przywrócone. Nie znamy szczegółów, ale wygląda to na poważną awarię i jakieś dodatkowe komplikacje. Na ten czas nie mamy jeszcze żadnych konkretnych informacji od właściciela forum. Damy znać, gdy tylko coś będzie wiadomo.

Tymczasem zapraszamy na forum forum.optymalizacja.com.

Źródło: brak podanego źródła / Źródło własne
Komentarze (2) do "Forum.Optymalizacja.com - popularne PiO po kilkunastu dniach powróciło"
spamer (Gość)
157 dni temu

Niestety nadal nie działa. Tym razem komunikat: "Forum SEO - PiO - Pozycjonowanie i Optymalizacja jest obecnie niedostępny Przepraszamy za niedogodności związane z wyłączeniem forum. Wracamy niebawem."

   Odpowiedz
spamer (Gość)
156 dni temu

Przepraszamy za tak długą nieobecność Jest komunikat od właściciela forum: Nowy serwer, nowa wersja forum na nowym php trochę się pozmieniało.

   Odpowiedz

Zainteresuje Cię też:

Domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki

Opublikowano 17-06-2024 06:52:07
Według wielu ekspertów SEO, domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki danych. Według nich, przecieki nie zawierają tajemnic algorytmu rankingu, są pięć lat stare i n [...]
Czytaj całość 0 0 0

Search Central Live 2024 powraca do regionu APAC

Opublikowano 17-06-2024 06:51:27
Google ogłosił, że Search Central Live 2024 powraca do regionu APAC. Konferencja, która skupia się na rozwoju narzędzi i strategii SEO, odbędzie się w kolejnym roku w jednym z krajów azjatyckich. Z [...]
Czytaj całość 0 0 0