Z internetów

3
1

Najpopularniejsze forum traktujące o SEO (forum PiO) od końca roku aż do dziś było niedostępne. To kilkanaście dni niebytu... ale w końcu forum zostało przywrócone. Nie znamy szczegółów, ale wygląda to na poważną awarię i jakieś dodatkowe komplikacje. Na ten czas nie mamy jeszcze żadnych konkretnych informacji od właściciela forum. Damy znać, gdy tylko coś będzie wiadomo.

Tymczasem zapraszamy na forum forum.optymalizacja.com.

Źródło: brak podanego źródła / Źródło własne
Komentarze (2) do "Forum.Optymalizacja.com - popularne PiO po kilkunastu dniach powróciło"
spamer (Gość)
127 dni temu

Niestety nadal nie działa. Tym razem komunikat: "Forum SEO - PiO - Pozycjonowanie i Optymalizacja jest obecnie niedostępny Przepraszamy za niedogodności związane z wyłączeniem forum. Wracamy niebawem."

   Odpowiedz
spamer (Gość)
126 dni temu

Przepraszamy za tak długą nieobecność Jest komunikat od właściciela forum: Nowy serwer, nowa wersja forum na nowym php trochę się pozmieniało.

   Odpowiedz

Zainteresuje Cię też:

Google March 2024 Update - sporo namieszało w SERPach

Opublikowano 18-05-2024 09:12:23
Według informacji opublikowanych na blogu "Glenn Gabe", firma Google przeprowadziła jedno z największych i najbardziej skomplikowanych aktualizacji w marcu 2024 roku. Aktualizacja trwała 45 dni, dotkn [...]
Czytaj całość 0 0 0

Wysokiej jakości SEO - coraz większe zapotrzebowanie

Opublikowano 18-05-2024 09:11:09
Według artykułu opublikowanego na blogu "Search Engine Journal Blog", rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości SEO jest coraz bardziej widoczne. Marki, które właściwie wykonują strategię organiczną [...]
Czytaj całość 0 0 0