Z internetów

2
0

Najpopularniejsze forum traktujące o SEO (forum PiO) od końca roku aż do dziś było niedostępne. To kilkanaście dni niebytu... ale w końcu forum zostało przywrócone. Nie znamy szczegółów, ale wygląda to na poważną awarię i jakieś dodatkowe komplikacje. Na ten czas nie mamy jeszcze żadnych konkretnych informacji od właściciela forum. Damy znać, gdy tylko coś będzie wiadomo.

Tymczasem zapraszamy na forum forum.optymalizacja.com.

Źródło: brak podanego źródła / Źródło własne
Komentarze (2) do "Forum.Optymalizacja.com - popularne PiO po kilkunastu dniach powróciło"
spamer (Gość)
52 dni temu

Niestety nadal nie działa. Tym razem komunikat: "Forum SEO - PiO - Pozycjonowanie i Optymalizacja jest obecnie niedostępny Przepraszamy za niedogodności związane z wyłączeniem forum. Wracamy niebawem."

   Odpowiedz
spamer (Gość)
51 dni temu

Przepraszamy za tak długą nieobecność Jest komunikat od właściciela forum: Nowy serwer, nowa wersja forum na nowym php trochę się pozmieniało.

   Odpowiedz

Zainteresuje Cię też:

Coraz szybsze wprowadzanie technologii 5G na całym świecie - SEO

Opublikowano 02-03-2024 09:49:28
Coraz szybsze wprowadzanie technologii 5G na całym świecie daje użytkownikom mobilnym znacznie szybsze prędkości transferu danych, bardziej niezawodne połączenie i szeroko rozpowszechniony zasięg siec [...]
Czytaj całość 0 0 0

SEO Backlinki toksyczne: zagrożenie dla SEO czy brednie?

Opublikowano 01-03-2024 09:17:12
Według autorów wpisu, istnieją linki toksyczne, które mogą uszkodzić pozycję twojej strony w wynikach wyszukiwania Google. Sugerują oni, że powinieneś je ignorować, aby zachować bezpieczeństwo swojej [...]
Czytaj całość 0 0 0