Z internetów

0
0
Bing Search oraz strony, na których działa Bing, doświadczają globalnych i rozległych przerw w działaniu. To skutkuje niepowodzeniem wielu wyszukiwań w Bing i niepowodzeniem innych usług zewnętrznych, które opierają się na Bing Search, takich jak Copilot dla sieci i urządzeń mobilnych, Copilot w systemie Windows, wyszukiwarka internetowa ChatGPT, DuckDuckGo i Ecosia.

Jak wygląda awaria Bing? Na stronie Downdetector.com znajdują się zrzuty ekranu z niepowodzeniami wyszukiwań na Bing.com i odnotowane są również niepowodzenia na innych stronach partnerskich.

Przerwy w działaniu Bing Search i związane z nimi usługi mają duży wpływ na użytkowników oraz partnerów korzystających z tego narzędzia. Warto zapoznać się z dalszymi aktualizacjami i śledzić rozwój sytuacji.
Komentarze (0) do "Bing Search oraz strony, na których działa Bing, doświadczają globalnych i rozległych przerw w działaniu"

Zainteresuje Cię też:

Google renderuje nawet całe strony oparte na JavaScript

Opublikowano 16-07-2024 07:19:23
Według najnowszego odcinka podcastu "Search Off The Record" od Google, Zoe Clifford z zespołu renderingu dołączyła do Martina Splita i Johna Muellera z Search Relations, aby omówić, jak Google obsługu [...]
Czytaj całość 0 0 0

YouTube poszerza narzędzia dla Shorts,

Opublikowano 16-07-2024 07:18:15
YouTube poszerza narzędzia dla Shorts, aby umożliwić tworzenie treści dla większej liczby użytkowników. W trzeciej części "Release Notes" pojawiają się nowe funkcje, w tym Auto Layout, Text-to-Speech [...]
Czytaj całość 0 0 0