Z internetów

15
-13
W tekście "10 sposobów na bardziej zrównoważone korzystanie z Google w 2024 roku" autor przedstawia dziesięć inicjatyw firmy mających na celu wspieranie ludzi w podejmowaniu codziennych, bardziej zrównoważonych wyborów. Kate Brandt, główny dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Google, omawia konkretne funkcje i produktowe ulepszenia, które pozwalają użytkownikom dokonywać bardziej ekologicznych wyborów w różnych aspektach życia.

W pierwszym punkcie autor podkreśla ułatwienia związane z podróżami, takie jak dostęp do tras kolejowych podczas wyszukiwania lotów oraz oszacowanie emisji dwutlenku węgla dla każdego lotu w wynikach Google Flights. W kolejnych punktach tekstu omawiane są także innowacje związane z wyborem bardziej efektywnych tras, zakupem samochodów elektrycznych, korzystaniem z kalkulatora kosztów ładowania pojazdu elektrycznego, czy też informacjami dotyczącymi zasięgu baterii oraz stacji ładowania dla posiadaczy pojazdów elektrycznych. Dodatkowo, Google oferuje wsparcie w zakresie wyboru systemów ogrzewania i chłodzenia domu, lokalizacji punktów recyklingu oraz zakupu używanych produktów, z prezentacją ofert "Pre-owned" lub "Refurbished" w wynikach wyszukiwania.

Tekst ten ukazuje zaangażowanie Google w wspieranie zrównoważonych praktyk, dostarczając narzędzi, które pomagają użytkownikom podejmować bardziej ekologiczne decyzje w codziennym życiu.
Komentarze (1) do "Bardziej zrównoważone korzystanie z Google w 2024 roku"
Bartek (Gość)
161 dni temu

Google naprawdę czuje się zbawcą świata :)

   Odpowiedz

Zainteresuje Cię też:

Google Ads coraz częściej miesza się teraz z organicznymi wynikami wyszukiwania.

Opublikowano 17-06-2024 06:52:19
Google Ads coraz częściej miesza się teraz z organicznymi wynikami wyszukiwania. Gigant z Mountain View wprowadził zmianę, polegającą na wyświetlaniu płatnych reklam wśród naturalnych wyników wyszukiw [...]
Czytaj całość 0 0 0

Domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki

Opublikowano 17-06-2024 06:52:07
Według wielu ekspertów SEO, domniemane wycieki danych Google nie należy traktować jako prawdziwe wycieki danych. Według nich, przecieki nie zawierają tajemnic algorytmu rankingu, są pięć lat stare i n [...]
Czytaj całość 0 0 0