Z internetów

15
-13
W tekście "10 sposobów na bardziej zrównoważone korzystanie z Google w 2024 roku" autor przedstawia dziesięć inicjatyw firmy mających na celu wspieranie ludzi w podejmowaniu codziennych, bardziej zrównoważonych wyborów. Kate Brandt, główny dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Google, omawia konkretne funkcje i produktowe ulepszenia, które pozwalają użytkownikom dokonywać bardziej ekologicznych wyborów w różnych aspektach życia.

W pierwszym punkcie autor podkreśla ułatwienia związane z podróżami, takie jak dostęp do tras kolejowych podczas wyszukiwania lotów oraz oszacowanie emisji dwutlenku węgla dla każdego lotu w wynikach Google Flights. W kolejnych punktach tekstu omawiane są także innowacje związane z wyborem bardziej efektywnych tras, zakupem samochodów elektrycznych, korzystaniem z kalkulatora kosztów ładowania pojazdu elektrycznego, czy też informacjami dotyczącymi zasięgu baterii oraz stacji ładowania dla posiadaczy pojazdów elektrycznych. Dodatkowo, Google oferuje wsparcie w zakresie wyboru systemów ogrzewania i chłodzenia domu, lokalizacji punktów recyklingu oraz zakupu używanych produktów, z prezentacją ofert "Pre-owned" lub "Refurbished" w wynikach wyszukiwania.

Tekst ten ukazuje zaangażowanie Google w wspieranie zrównoważonych praktyk, dostarczając narzędzi, które pomagają użytkownikom podejmować bardziej ekologiczne decyzje w codziennym życiu.
Komentarze (1) do "Bardziej zrównoważone korzystanie z Google w 2024 roku"
Bartek (Gość)
132 dni temu

Google naprawdę czuje się zbawcą świata :)

   Odpowiedz

Zainteresuje Cię też:

Google March 2024 Update - sporo namieszało w SERPach

Opublikowano 18-05-2024 09:12:23
Według informacji opublikowanych na blogu "Glenn Gabe", firma Google przeprowadziła jedno z największych i najbardziej skomplikowanych aktualizacji w marcu 2024 roku. Aktualizacja trwała 45 dni, dotkn [...]
Czytaj całość 0 0 0

Pomysły na upominek na dzień mamy

Opublikowano 18-05-2024 09:10:31
Według informacji opublikowanych na blogu Google, użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z nowego doświadczenia związanego z poszukiwaniem prezentów na Dzień Matki. Google Search wprowadzi nową [...]
Czytaj całość 0 0 0